DA1-34240FB-B55C
DA1-34240FB-B55C
%50
490.537,99 TL
981.075,98 TL
Marka
Stok Kodu
DA1-34240FB-B55C
Fiyat
Ürün Paylaş :
Ürün Grubu Hız Kontrol Cihazları
Marka Eaton
Ürün Kodu DA1-34240FB-B55C
Ürün Açıklaması Hız Kontrol Cihazı-Filtreli, OLED, Şok bobinli 132kW 240A Trifaze 400V (FS7)
Datasheet https://datasheet.eaton.com/datasheet.php?model=169407&locale=en_GB
Seri DA1
Besleme Gerilimi 380 VAC
Güç 132 kW