NZMB1-M80
%50
5.198,60 TL
10.397,20 TL
| Ürün Grubu | Motor Koruma Şalteri |
| Marka | Eaton |
| Ürün Kodu | NZMB1-M80 |
| Ürün Açıklaması | Motor Koruma Şalteri (NZM) 25kA 63-80A |
| Datasheet | https://datasheet.eaton.com/datasheet.php?model=265713&locale=en_GB |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi | 25 kA |
| Anma Gücü | 37 kW |
| Anma Akımı | 80 A |
| 0 | 0 |
| 0 | 0 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!