NZMN2-M125
%50
7.314,71 TL
14.629,42 TL
| Ürün Grubu | Motor Koruma Şalteri |
| Marka | Eaton |
| Ürün Kodu | NZMN2-M125 |
| Ürün Açıklaması | Motor Koruma Şalteri (NZM) 50kA 100-125A |
| Datasheet | https://datasheet.eaton.com/datasheet.php?model=265723&locale=en_GB |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi | 50 kA |
| Anma Gücü | 55 kW |
| Anma Akımı | 125 A |
| 0 | 0 |
| 0 | 0 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!