NZMN2-M200
%50
10.524,91 TL
21.049,81 TL
| Ürün Grubu | Motor Koruma Şalteri |
| Marka | Eaton |
| Ürün Kodu | NZMN2-M200 |
| Ürün Açıklaması | Motor Koruma Şalteri (NZM) 50kA 160-200A |
| Datasheet | https://datasheet.eaton.com/datasheet.php?model=265725&locale=en_GB |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi | 50 kA |
| Anma Gücü | 90 kW |
| Anma Akımı | 200 A |
| 0 | 0 |
| 0 | 0 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!