PKZM0-0,63-EA
%50
1.126,95 TL
2.253,89 TL
| Ürün Grubu | Motor Koruma Şalteri |
| Marka | Eaton |
| Ürün Kodu | PKZM0-0,63-EA |
| Ürün Açıklaması | Motor Koruma Şalteri (PKZM0) 0,4-0,63A |
| Datasheet | 0 |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi | 100 kA |
| Anma Gücü | 0,12 kW |
| Anma Akımı | 0,63 A |
| 0 | 0 |
| 0 | 0 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!