PKZM0-12-EA
%50
1.223,99 TL
2.447,97 TL
| Ürün Grubu | Motor Koruma Şalteri |
| Marka | Eaton |
| Ürün Kodu | PKZM0-12-EA |
| Ürün Açıklaması | Motor Koruma Şalteri (PKZM0) 8-12A |
| Datasheet | 0 |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi | 50 kA |
| Anma Gücü | 5,5 kW |
| Anma Akımı | 12 A |
| 0 | 0 |
| 0 | 0 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!