PKZM01-2,5-EA
%50
1.092,05 TL
2.184,09 TL
| Ürün Grubu | Motor Koruma Şalteri |
| Marka | Eaton |
| Ürün Kodu | PKZM01-2,5-EA |
| Ürün Açıklaması | Motor Koruma Şalteri (PKZM01) 1,6-2,5A |
| Datasheet | 0 |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi | 50 kA |
| Anma Gücü | 0,75 kW |
| Anma Akımı | 2,5 A |
| 0 | 0 |
| 0 | 0 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!