PKZM01-20-EA
%50
1.437,46 TL
2.874,92 TL
| Ürün Grubu | Motor Koruma Şalteri |
| Marka | Eaton |
| Ürün Kodu | PKZM01-20-EA |
| Ürün Açıklaması | Motor Koruma Şalteri (PKZM01) 16-20A |
| Datasheet | 0 |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi | 50 kA |
| Anma Gücü | 9 kW |
| Anma Akımı | 20 A |
| 0 | 0 |
| 0 | 0 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!