PKZM4-32-EA
%50
3.952,48 TL
7.904,97 TL
| Ürün Grubu | Motor Koruma Şalteri |
| Marka | Eaton |
| Ürün Kodu | PKZM4-32-EA |
| Ürün Açıklaması | Motor Koruma Şalteri (PKZM4) 25-32A |
| Datasheet | 0 |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi | 50 kA |
| Anma Gücü | 15 kW |
| Anma Akımı | 32 A |
| 0 | 0 |
| 0 | 0 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!