PSG480F24RM
PSG480F24RM
%50
13.868,12 TL
27.736,25 TL
Marka
Stok Kodu
PSG480F24RM
Fiyat
Ürün Paylaş :
Ürün Grubu Güç Kaynakları
Marka Eaton
Ürün Kodu PSG480F24RM
Ürün Açıklaması Güç Kaynağı - trifaze (400-500VAC / 24VDC ±2%) 20A
Datasheet https://datasheet.eaton.com/datasheet.php?model=172885&locale=en_GB
Besleme Gerilimi 380 VAC
Çıkış Gerilimi 24 VDC
Güç 480 W